MIS TOIMUB?

Avaleht >>> Haridus >>> Põhikoolid

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia | Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor Viljandi õppekeskus | Viljandi Kutseõppekeskus | Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool | Gümnaasiumid | Põhikoolid | Lasteaiad | Huvikoolid | Asenduskodu | Terviseedendus | Haridusvõimalused erivajadustega lastele
 

Põhikoolid

Erakool Oja
Reinu tee 3, Viljandi 71011
Piret Anier 510 8946
info@kasvukesa.ee

 

Halliste Põhikool
Pornuse, Viljandimaa 69501
Merle Hüva 436 3131
kool@halliste.vil.ee

 

Heimtali Põhikool

Heimtali, Viljandimaa 71102
Eero Metsvahi 439 8218
kool@heimtali.vil.ee


Holstre Kool
Holstre, Viljandimaa 69602
Anu Saar  434 9672
direktor@holstre.vil.ee


Kalmetu Põhikool
Tänassilma, Viljandimaa 70103
Andres Savi 432 7119
kool@kalmetu.vil.ee


Kirivere Põhikool
Kõo, Viljandimaa 70501
Heilika Ressar 437 8519
kool@koo.ee


Kolga-Jaani Põhikool
Viljandi mnt 1a, Kolga Jaani, Viljandimaa 70301
Thea Pärnamets 435 8401
thea@k-jaani.vil.ee


Kõpu Põhikool
Kõpu, Viljandimaa 71201
Linda Soots 439 6666
kool@kopu.vil.ee


Leie Põhikool
Leie, Viljandimaa 70303
Eero Plamus 439 5135
eero@leie.vil.ee


Mõisaküla Kool
Pärnu mnt 39, Mõisaküla, Viljandimaa 69302
Pirje Usin 436 4128
kool@moisakyla.ee


Olustvere Põhikool
Müüri 4, Olustvere Viljandimaa 70401
Liivi Lindemann 437 4393
opk@olustvere.edu.ee


Paistu Kool
Sultsi, Viljandimaa 69601
Merike Kald 4351 467
kool@paistu.vil.ee


Saarepeedi Kool
Saarepeedi, Viljandimaa 70201
Ave Orav 439 0124
ave.orav@viljandivald.ee


Suure-Jaani Kool
Tallinna 24, Suure-Jaani, Viljandimaa, 71502
Epp Välba 437 2050
epp.valba@gmail.com
 

Suure-Jaani Kooli Kildu õppekoht
Kildu, Viljandimaa 71303
Krista Prinzmann 437 3433
kool@kildu.vil.ee

Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Sürgavere, Viljandimaa 71401
Elle Jänes 437 5340
kool@syrpk.vil.ee

Suure-Jaani kooli Tääksi õppekoht
Tääksi, Viljandimaa 70402
Mari Randaru 437 7373
kool@taaksi.vil.ee

Viiratsi Kool

Tiigi 4, Viiratsi Viljandimaa 70101
Külli Saat 43 51 440
kool@viiratsi.edu.ee


Viljandi Jakobsoni Kool
Riia mnt 91, Viljandi 71009
Tiit Kurvits tel 435 1840
tiit.kurvits@vjk.vil.ee


Viljandi Kaare Kool
Kesk-Kaare 17, Viljandi 71015
Mati Ruul 434 6386
vkk@vkk.vil.ee


Viljandi Kesklinna Kool
Uueveski tee 1, Viljandi 71004
Aavo Soopa, tel 434 2360
sekretar@klk.vil.ee


Viljandi Paalalinna Kool
Paala tee 46, Viljandi 71013
Aavo Palo, tel 434 4010
aavo.palo@paalalinna.ee


Viljandi Vaba Waldorfkool
Lutsu 3, Viljandi 71003
4334537
viljandi@waldorf.ee

Võhma Kool
Veski 12, Võhma 70602
437 7552; 506 9092
vkool@kool.vohma.ee

VIITED