MIS TOIMUB?

Avaleht >>> Haridus >>> Lasteaiad

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia | Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor Viljandi õppekeskus | Viljandi Kutseõppekeskus | Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool | Gümnaasiumid | Põhikoolid | Lasteaiad | Huvikoolid | Asenduskodu | Terviseedendus | Haridusvõimalused erivajadustega lastele
 

Lasteaiad

Kõikide lasteaedade töökeeleks on eesti keel

Abja Lasteaed
Aia 24, Abja-Paluoja 69403 Viljandi maakond 
Kersti Künnapuu 435 4170
abjalapsed@hot.ee

Halliste Lasteaed  Pääsuke
Halliste vald, 69501 Viljandi maakond
Anu Kangur 436 3198
kanguranu@hot.ee

Holstre Kooli lasteaiarühm
Kooli tee 1, Holstre küla
Paistu vald, 69602 Viljandi maakond
Anu Saar  434 9671
lasteaed@holstre.vil.ee

Jaagu Lasteaed-Põhikool
Jämejala, Pärsti vald 71024 Viljandi maakond
Signe Vaabel 5551 3618
signe@jaagu.ee

Karksi-Nuia Lasteaed 
Männiku 1, Karksi-Nuia 69103 Viljandi maakond 
Katrin Kivistik 435 2270
lasteaed@karksi.ee

Kolga-Jaani Lasteaed 
Aia 1, Kolga-Jaani 70301 Viljandi maakond 
Ester Otsla 432 8275
kjaaninaksitrallid@gmail.com

Kõidama Lasteaed Traksik
Lõhavere tee 7A, Kõidama küla,
Suure-Jaani vald, 71505 Viljandi maakond 
Direktori kt. Valve Sengbusch 437 1237
la.traksik@suure-jaani.ee

Kõo Lasteaed Tähekild
Kõo, 70501 Viljandi maakond 
Heilika Ressar 437 8598
lasteaed@koo.ee

Kõpu Põhikooli lasteaiarühm 
Kõpu vald, 71201 Viljandi maakond 
Linda Soots 439 6666
kopupohikool@gmail.com

Leie Lasteaed Sipelgapesa
Leie küla, Kolga-Jaani vald,
70303 Viljandi maakond
Ester Otsla 439 5185
sipelgapesa@hot.ee

Mõisaküla Lasteaed
Vabriku 10, Mõisaküla
69303 Viljandi maakond 
Pirje Usin 43 64 165
lasteaed@moisakyla.ee

Olustevere Lasteaed Piilu
Põllu 4, Olustvere vald,
70401 Viljandi maakond
Saima Kink 437 4219
lasteaed@olustvere.edu.ee

Paistu Lasteaed
Sultsi küla, Paistu vald
69605 Viljandi maakond
Merike Kald 4351 467
kool@paistu.vil.ee

Ramsi Lasteaed
Keskuse tee 3, Ramsi, Viljandi vald
71101 Viljandi maakond 
Maret Tamme 434 0325
maret.tamme@viljandivald.ee

Saarepeedi Kool
Saarepeedi vald, 70201 Viljandi maakond 
Ave Orav 435 9160
ave.orav@viljandivald.ee

Suure-Jaani Lasteaed Sipsik
Lembitu tn 42, Suure-Jaani
71502 Viljandi maakond 
Tiiu Savelli 437 1198
la.sipsik@suure-jaani.ee

Suure-Jaani Kooli Sürgavere rühm Vembu 
Sürgavere küla, Suure-Jaani vald,
71401 Viljandi maakond 
Riina Kukk 437 5324
vembu@suure-jaani.ee

Suure-Jaani Kooli Tääksi rühm Täksikud
lasteaed@taaksi.vil.ee, 53575754

Tarvastu Lasteaed Naeruvõru
Kooli 8a,  Mustla, Tarvastu vald,
69701 Viljandi maakond 
Tiiu Rõõm 525 4160
lasteaed@tarvastu.ee

Tarvastu Lasteaia Kärstna filiaal
Kärstna, 60702 Viljandi maakond
Tiiu Rõõm 525 4160
lasteaed@tarvastu.ee

Uusna Lasteaed Tõruke
Uusna tee 20-2/7, Uusna
Viiratsi vald, 70102 Viljandi maakond
Virve Koort 432 0343
uusna.lasteaed@viljandivald.ee

Vambola Lasteaed
Soe küla,Tarvastu vald 69701 Viljandi maakond
Tiiu Rõõm 525 4160
lasteaed@tarvastu.ee

Vana-Võidu Lasteaed
Vana-Võidu pst. 4, Viiratsi vald,
70101 Viljandi maakond 
Eha Pihlak 432 5135
eha.pihlak@viljandivald.ee

Vastemõisa Lasteaed Päevalill
Vastemõisa küla, 71301 Viljandimaa
Katrin Ronimois 439 7295 
la.vastemoisa@suure-jaani.ee

Viiratsi Lasteaed Rüblik
Nooruse 3, Viiratsi 70101 Viljandi maakond
Luive Rehand 433 7363
luive.rehand@viljandivald.ee

Viljandi Lasteaed Karlsson 
Kesk-Kaare 19,71015 Viljandi 
Mare Paavel 434 6080
karlsson@viljandi.ee

Viljandi Lasteaed Krõll
Kagu 9,71013 Viljandi
Margit Suurmets 434 5331
kroll@viljandi.ee

Viljandi Lasteaed Mesimumm
Posti 20A, 71004 Viljandi
Lea Matson 435 0040
mesimumm@viljandi.ee

Viljandi Lasteaed Midrimaa 
Tehnika 12, 71011 Viljandi 
Marika Kissa 433 8504
midrimaa@viljandi.ee

Viljandi Lasteaed Mängupesa
Riia mnt.30,71010 Viljandi
Katrin Larm 433 7066
mangupesa@viljandi.ee
    
Viljandi Lasteaed Männimäe 
Riia 93,71009 Viljandi 
Ene Männik 433 6331
info@mannimae.ee

Viljandi valla lasteaed Päikesekiir
Kannikmäe tee 18, Päri, Viljandi vald,
71023 Viljandi maakond
Piret Mädamürk 43 33 404
piret.madamurk@viljandivald.ee

Võhma Lasteaed Mänguveski
Veski 11, Võhma 70602 Viljandi maakond 
Asta Laas 437 7467
asta@vohma.ee

Õisu Lasteaed 
Õisu alevik 7, Halliste vald, 69502 Viljandi maakond
Tiina Triksberg 436 5148
tiina.triksberg@hot.ee

VIITED