Viljandimaa Tervisenõukogu otsib “Aasta Tervisedendajat”!

01. märts 2017

„Viljandimaa Aasta Tervisedendaja“

 Juba kümnendat korda kuulutab Viljandimaa Tervisenõukogu välja konkursi „Viljandimaa Aasta Tervisedendaja “ ja sellekohaseid ettepanekuid saab esitada kuni 24. märtsini.

 Aasta tervisedendaja nimetus koos auhinnaga antakse tunnustusena üksikisikule, asutusele või organisatsioonile, kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju tervise edendamise valdkonnas on aasta jooksul silma paistnud erilise tulemuslikkusega ning mõjutanud oluliselt selle valdkonna arengut Viljandimaal. Eesmärk on väärtustada ning avaldada avalikku tunnustust igal aastal ühele Viljandimaa elanikule, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on silma paistnud maakondliku tervise edendamise valdkonna arendamisega.

Kandidaadi tegevus peab:

1. kaasa aitama Viljandimaa tervisedenduse arengule ja tervise positiivse maine kujunemisele,

2. mõjutama paikkonna elanike tervist,

3.parandama ja väärtustama maakonna elukeskkonda või

4. tagama tervisedenduslike tegevuste järjepidevust.

 

„Aasta Tervisedendaja“ auhind antakse üle üks kord aastas,  tervisenõukogu esindaja poolt, 05. aprillil 2017 Tervisefoorum-tänupäeval.

 Viljandimaa Aasta Tervisedendaja“ auhinna kandidaadi võib esitada iga maakonnas elav üksikisik ning iga maakonnas tegutsev asutus, ettevõte või mittetulundusühing. Auhinna statuut ja ettepaneku vorm on kättesaadav internetist Viljandimaa Tervisetoa koduleheküljelt aadressilt www.viljandimaa.ee/tervis  jaotusest „AASTA TERVISEDENDAJA 2017“.